Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania,
albo czyń rzeczy warte opisania.

 - Benjamin Franklin

Odświeżyłem Informator Górski Wyróżniony

Punta Larici - jedno z miejsc opisanych na IG Punta Larici - jedno z miejsc opisanych na IG

W ostatnich miesiącach więcej czasu poświęciłem na projekty, które z różnych powodów zostały przeze mnie zarzucone / zaniedbane w ostatnich latach. Jednym z nich jest Informator Górski - strona o turystyce górskiej, którą stworzyłem na bazie Fanpage'a Facebookowego "Miejsca w Górach, o których nie miałeś pojęcia", a obecnie - po prostu - Informator Górski.

Informator górski z założenia miał być projektem niekomercyjnym - ot, takie tam pisanie o górach, fajnych miejscach które odwiedziłem i dzielenie się fajnymi zdjęciami. Obecnie nie mogę powiedzieć że to dalej projekt niekomercyjny - co prawda nie umieszczam reklam, jednak mam nadzieję że uda się tę stronę w najbliższym czasie w jakiś sensowny sposób zmonetyzować - z jednej strony tak, by czytelnicy dostawali wysokojakościowy produkt, a z drugiej - żebym ja mógł z tego czerpać wymierne korzyści.

Portal górski z prawdziwego zdarzenia

Stąd pomysł, by Informator Górski przekształcił się w portal górski z prawdziwego zdarzenia. Zarówno w kontekście informacyjnym - chodzi  tu o umieszczanie mniej i bardziej istotnych newsów związanych z górami i turystyką górską, jak i stanowił swego rodzaju bazę szlaków i ciekawych miejsc do odwiedzenia. Stąd na przykład opublikowany niedawno przewodnik po Jeziorze Garda, w którym opisuje dokładnie moje (chyba) ulubione miejsce na ziemi. Oczywiście nie będę zamykał się na zagranicę - polskie "miejscówki" także trafiają regularnie na stronę. Zarówno te popularniejsze (Sokolica, Babia Góra) jak i mniej znane (Diabli Kamień czy Potrójna).

Tak czy inaczej, zapraszam do odwiedzenia strony: Informator Górski

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.