Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania,
albo czyń rzeczy warte opisania.

 - Benjamin Franklin

Szykują się zmiany :)

Kiedyś miałem więcej czasu na prowadzenie tego bloga. Teraz... no, braki są zauważalne gołym okiem:) Pracy sporo, ale to dobrze, gorzej jakby jej nie było. W ostatnim czasie udało się ukończyć parę nowych stronek, kilka kolejnych jest praktycznie na ukończeniu i czekają na ostatnie szlify. W sumie wszystko w dobrym kierunku idzie :-)

Porzucenie pomysłu z agencją było genialnym posunięciem. Szkoda że spóźnionym... Ale jednak w życiu lepiej jest robić to, co człowiekowi wychodzi dobrze, aniżeli robić to, co się nam marzy wykonywać dobrze.
Co do bloga - będą zmiany, pewnie w okresie wakacyjnym. Zmieni się silnik, bo i Joomla 1.5 odchodzi powoli w niepamięć. Oczywiście blog dalej będzie stał na J, tym razem w wersji 2.5. Na pewno nowy layout będzie szerszy, nowocześniejszy i skalowalny, tak aby dobrze wyglądał zarówno na komórce, iPadzie jak i iPhone.

Wypadałoby poodświeżać najpopularniejsze artykuły - o składaniu roweru, który sprowadza tutaj coś około połowy odwiedzających przede wszystkim. No i dojdą nowe. W najbliższym czasie napiszę coś o prywatności w sieci, temat siedzi w mojej głowie od dłuższego czasu, a jakoś nie potrafię się zebrać, aby za to się zabrać...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.