Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania,
albo czyń rzeczy warte opisania.

 - Benjamin Franklin

Dawno mnie tutaj nie było ;-)

Trochę czasu minęło od ostatniego wpisu na blogu. Brak czasu? A może lenistwo? Może to i to... Mam nadzieję że jednak uda się to zmienić i w najbliższym czasie uda mi się go regularnie aktualizować. Na początek trochę prywaty - od 1 grudnia oficjalnie prowadzę własną firmę - Rozwiązania Informatyczne Omega. Główny zakres działania to realizacje web'owe (strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie) oraz doradztwo w obrębie użytkowania i wdrażania oprogramowania geoinformacyjnego - GIS - ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań opartych o darmowy silnik Quantum GIS. Poza tym - outsourcing informatyczny ze szczególnym uwzględnieniem administracji sieci wewnątrzfirmowych.

Tyle jeśli chodzi o teorię. W praktyce mam już za sobą pierwsze zlecenia - 2 "bliźniacze" strony dla Centrum Klinkieru z Katowic - sklep internetowy z klinkierem oraz strona firmowa Centrum. Kolejnym zleceniem z poletka "webmasteringowego" była realizacja strony agencji artystycznej PRYM ART.

Jeśli chodzi o czas wolny to już od dłuższego czasu spędzam go głównie w górach, na rowerze. W zimie również, szczególnie podczas takiej "zimy" jak tegoroczna, gdzie śniegu jest jak na lekarstwo...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.