Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania,
albo czyń rzeczy warte opisania.

 - Benjamin Franklin

Autoreklama ;-)

Fragment strony przeze mnie zrobionejW poprzednim wpisie napisałem że mniej czasu poświęcam pisaniu bloga ze względu na pracę, teraz mogę pochwalić się efektami:-) W ostatnim czasie zrobiłem trochę stronek, w tym między innymi stronę biura nieruchomości Dom-Mat, które też pozycjonuje pod hasłem Nieruchomości Tychy, czy też strony małżeństwa lekarskiego, Adama i Anety Synowskich - strona gabinetu zajmującego się leczeniem zawrotów głowy oraz gabinetu psychiatrycznego w Tychach. Obie stronki oparte były na jednym layoucie ze zmienioną szatą kolorystyczną, dzięki czemu koszty realizacji zostały znacząco obniżone :-)
Oprócz tego niedawno skończyłem stronki Tomka Czekaja, świetnego tatuażysty - Tommicrazy Tattoo, Ruchu Autonomii Śląska - oddział południowy RAŚ oraz fotografa ślubnego Darka Nowakowskiego. Ta ostatnia stronka jest dopiero w trakcie zmiany DNS i pojawi się w internecie w przeciągu 48 godzin.
Szczerze mówiąc ta ostatnia strona stanowiła dla mnie swego rodzaju wyzwanie, bo bałem się o efekt końcowy - klient chciał aby strona była wykonana w wyjątkowo "nieślubnych" kolorach, z użyciem dość mocnych kolorów typu pomarańcz, zieleń itp. Myślę że udało mi się wybrnąć z tego obronną ręką, chociaż samemu wolałbym zrobić stronkę typowo-ślubną, białą z jakimiś ozdobami. Ogólnie lepiej czuje się w robieniu stron bardziej stonowanych, funkcjonalnych.

 

Najbliższe tygodnie powinny dać mi trochę więcej luzu, jednak od września znowu wchodzę na wysokie obroty i myślę że do końca roku będę miał pewne zajęcie. Oby ;-) bo w najbliższym czasie chcę zmienić mój obecny rower na typowego fulla do enduro - Gianta Reigna - który, jak to z fajnymi rzeczami bywa - jest cholernie drogi... No, ale biorąc pod uwagę to że nie piję, nie palę, po imprezach włóczyć mi się nie chce, to i mi nalezy się coś extra od życia:-)

Jak już zacząłem z autoreklamą, wypadałoby dokończyć - osoby zainteresowane wykonaniem przeze mnie strony informuję że ceny zaczynają się od 1000 zł netto za standardową stronę, a większość realizacji mieści się w 1500-1700 zł. Sklepy internetowe negocjowane są indywidualnie ze względu na różny stopień złożoności i wielość metod płatności za towar.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.