Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania,
albo czyń rzeczy warte opisania.

 - Benjamin Franklin

STREFA i Sha What X w koncercie dla Haiti

Kilka godzin temu skończył się zorganizowany przez naszą Agencję koncert dla Haiti. Frekwencja nie była rewelacyjna, mimo wielu patronatów i informacji zarówno na dużych portalach jak i w radiach.
Na chwilę obecną jeszcze nie wiem ile pieniędzy zebraliśmy , akurat kasę wzięla do domu Sylwia, mam nadzieję że mimo tego że na pewno będzie to skromna suma, to jednak na coś się przyda.
Co do koncertu - zagrały 2 zespoły "od nas", Sha What X oraz Strefa. Muzycy ze sobą dobrze wspólpracowali i mam nadzieję że to nie ostatni koncert w którym możemy usłyszeć oba zespoły.
Co do samych występów - Sha What X wypadł dobrze, jednak niestety nie było powtórki z Pretekstu, czyli koncertu rewelacyjnego. Może zabrakło prób w ostatnim czasie, trudno powiedzieć, ale na pewno następny znów będzie lepszy ;-). Swoją drogą - miło było móc w końcu posłuchać co tam Łukasz śpiewa, bo normalnie na ich własnych "paczkach" to go raczej mało słychać.
Strefa utrzymała poziom z ostatniego występu, czyli było bardzo dobrze. W końcu miałem okazję przesłuchać większą część repertuaru chłopaktów, i naprawdę jest dobrze. Nowe utwory, szczególnie "W hotelowym pokoju" oraz "Wojna" mają energię, i jest to kawał dobrego materiału. Już nie mogę się doczekać aż położę łapy na zmasterowanej "Wojnie".
Poniżej kilka zdjęć, więcej opisu nie będzie bo padam z nóg:-)


Sha What X


STREFA
STREFA
STREFA
STREFA
STREFA
STREFA
Wszyscy razem

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.