Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania,
albo czyń rzeczy warte opisania.

 - Benjamin Franklin

STREFA profesjonalizmu Wyróżniony

Dobry zespół można poznać po tym, jak gra dla skromnej publiki. Czy idzie na łatwiznę, "odbębniając" koncert i uciekając do dmu, czy gra tak jakby na sali były setki ludzi. STREFA podczas sobotniego koncertu w klubie New Pretekst pokazała klasę. Mimo skromnej widowni, zapewne przetrzebionej przez blisko 20-stopniowy mróz - nawet stałych bywalców nie było widać - zespół zagrał rewelacyjny koncert, zarówno w opinii naszej jak i właścicieli klubu. Mirek Lazarek świetnie nawiązuje kontakt z publiką, potrafi śpiwać przez duże Ś, a całość zespołu na scenie dobrze się bawi.
Nie było potknięć, marudzenia czy bezsensownych przerw między utworami. Było widać szacunek dla przybyłych, właścicieli lokalu i chęć pokazania się z najlepszej strony, co zresztą zespołowi się doskonale udało.
Klub zdecydował się zaprosić STREFĘ na kolejne koncerty, najbliższy w Pretekście już w marcu, a my jesteśmy zadowoleni - mimo że nie zarobiliśmy grosza na koncercie, to przynajmniej wiemy, że współpracując z zespołem który potrafi wyjść z tarczą w takiej sytuacji "nie zginiemy".
Najbliższy występ STREFY odbędzie się 31 stycznia w klubie 2B3 w Katowicach, w ramach koncertu charytatywnego dla Haiti. Przed Strefą wystąpi tyskie trio - Sha What X.

Mirek Lazarek
STREFA
STREFA

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.