Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania,
albo czyń rzeczy warte opisania.

 - Benjamin Franklin

Krótkie Bio

Trudno streścić 26 lat życia w kilku zdaniach. Pracowałem tu i tam, robiłem to i tamto, sprzedawałem rzeczy tanie i drogie, jeździłem tym, tamtym, a czasem i nawet czymś innym. Zajmowałem się menadżerstwem artystycznym, informatyką, administracją sieci, odzyskiwaniem danych, a w pewnym okresie nawet studiowałem... chociaż z marnymi efektami ;-)

Nigdzie nie uczyłem się "pisać", przez co zapewne na blogu jest sporo błędów interpunkcyjnych i - być może - ortograficznych, ale myślę że potrafię dosyć jasno formułować myśli i pisać wystarczająco ciekawie, aby warto było tu wracać.

Jeśli chodzi o gusta muzyczne, mam "otwartą głowę", z jednym tylko zastrzeżeniem - słucham tylko rzeczy, które moim zdaniem są dobre.
I nie chodzi tu o to, aby coś było w sposób idealny zagrane, tylko o to, żeby w muzyce była ekspresja, jakiś przekaz, coś co zwraca na siebie uwagę. Ważne jest to, aby wykonawca w sztuce przez niego tworzonej zostawił kawałek siebie, który ja słuchając jego muzyki mogę odnaleźć.

Pomijając muzykę, interesuję się historią i sportem (koszykówka - fan Chicago Bulls od dziecka, kolarstwo - aktywny jeździec MTB ;-). Od czasu do czasu obejrzę jakiś ciekawy film, ale głowy do aktorów kompletnie nie mam, z czego Moja Lepsza Połowa (w skrócie MLP) się często śmieje.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.